• Rok produkcji 2019
  • Pojemność 1 745 cm3
  • Moc 86 KM
  • Przebieg 1 350 km

Opis

2019 Harley-Davidson FLDE Softail Deluxe Silnik Milwaukee-Eight™ 107.

Jeden z nielicznych egzemplarzy dostępny na rynku Polskim. Bardzo trudno dostępny z powodu małej ilości produkcji w 2019 oraz 2020 roku. Wydaje się że za kilkanaście lat będzie to drogi i kolekcjonerski model.

Motocykl w idealnym stanie technicznym w naszym magazynie w Poznaniu. Zdjęcia przedstawiają oferowany do sprzedaży motocykl !!! Opony przednia i tylna powyżej 95%, klocki hamulcowe powyżej 95% Ceramiczna warstwa ochronna na lakier firmy SONAX !! Wersja EUROPEJSKA, komplet kluczyków do blokady. Raporty dotyczące stanu technicznego na życzenie. Na życzenie pomoc w rejestracji, badanie techniczne,opinia - ekspertyza techniczna DEKRA oraz finansowanie. Dopłata do szyby czołowej, gmola i kufrów

Modele FLDE produkcja 2018-2020 kontynuowały tradycję sięgajacą 1984 roku modeli Softail De Lux. Ostatnie sztuki zeszły z linii produkcyjnej w Milwaukee - lipiec 2020 kończąc erę modeli Softail Slim De Lux :(

MOTOCYKL NA GWARANCJI - dopytaj o szczegóły sprzedawcę pod 601 - wyświetl numer -

Przedstawiony firm jest przykładowy bardzo zbliżony do oferowanego do sprzedaży motocykla.

Dane techniczne dostępne są na stronie :
https://bikez.com/motorcycles/harley-davidson_softail_deluxe_2019.php

Cena motocykla aktualna przy kursie 1 EUR = 4.35 PLN

Korespondujemy wyłącznie w języku polskim poprzez portal OTOMOTO.PL. Nie wysyłamy zdjęć, dowodów rejestracyjnych i innych danych. Ze wszystkim zapoznasz się w naszym salonie do którego serdecznie zapraszamy.

We correspond only in Polish via the OTOMOTO.PL portal. We do not send photos, registration certificates and other data. You will get acquainted with everything in our showroom to which we cordially invite you.

Corrispondiamo solo in Polacco tramite il portale OTOMOTO.PL. Non inviamo foto,certificati di registrazione e altri dati. Conoscerai tutto nel nostro showroom a cui ti invitiamo cordialmente.


Numer oferty: AKL45BVB


i581355441i